Sprawdzoną flotą w drogę

Niezawodność pojazdu to podstawa. Bowiem to od tego, czy samochód jest sprawny zależy to czy dotrzemy do docelowego miejsca na czas. A od jego gabarytów zależy, czy wszyscy będą mogli pojechać. Zapraszamy klientów z Katowic, Tychów oraz innych miejscowości śląska.

Naprzeciw potrzebom

Na co dzień przeważnie wystarcza nam samochód osobowy, którym wraz z całą rodziną bez problemu możemy podróżować. Jednak czasami są takie sytuacje, które wymagają większego samochodu. Wiadomo, że kupowanie busa z powodu jednego wyjazdu raczej nie wchodzi w grę. Jednak co zrobić? Na szczęście, wypożyczalnia busów Scorpion Rentcars wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, zarówno indywidualnych jak i firmowych. I w swojej flocie posiada dwa busy, które pomieszczą dziewięć osób. Wynajem busów możliwy jest w dwóch opcjach: krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Jak wynająć busa?

Wypożyczalnia busa Scorpion, w celu uniknięcia nieporozumień w sprawie takiej oferty jak wynajem busów, dokładnie ustala zasady, na jakich podstawie działa wypożyczalnia busów. Podstawową zasadą jest to, że osobą uprawnioną do zawarcia umowy na wynajem busów, może być jedynie osoba pełnoletnia, posiadająca dowód tożsamości. W opracowanym regulaminie można znaleźć informacje dotyczące tego, w jakich krajach można poruszać się wynajętym busem, jak również to, jak naliczane są opłaty. Warto wiedzieć, że wypożyczalnia busów Scorpion pobiera opłaty z góry – po upływie określonego w umowie czasu, naliczona jest opata za kolejną dobę. Oczywiście, jeśli klient wyrazi chęć, aby samochód użytkować przez dłuższy czas niż na początku, istnieje możliwość przedłużenia terminu wypożyczenia busa. Ważna informacją dla klientów jest to, że oferta Scorpion RentCars w zakresie wypożyczania busów przeznaczona jest w szczególności dla mieszkańców Śląska, ponieważ punkty odbioru samochodów zlokalizowane są w takich miastach jak Rybnik, Katowice, Tychy, Oświęcim, Gliwice, Mysłowice i Bielsko-Biała. Wyjściem naprzeciw klienta jest również możliwość rezerwacji on-line wybranego samochodu – dzięki temu klient ma pewność, że wyjedzie potrzebnym mu busem.

Wypożyczalnia i wynajem busów - przykładowy nasz bus

Bus najlepszy dla…

W zasadzie dla każdego, kto w danym momencie potrzebuje skorzystać z wynajmu busów. Można skorzystać z oferty, jaką oferuje wypożyczalnia busów na przykład organizując wyjazd grupowy na narty, lub też w sytuacji, kiedy większą ekipą chcemy wyjechać na weekend. Wypożyczalnia busa przyda się również w sytuacji, kiedy firmowy samochód się zepsuł, a koniecznie trzeba dostarczyć pracowników na dane miejsce. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Bez względu na to, czy bus ma zostać wynajęty osobie prywatnej czy firmie, zawsze jest oddawany w doskonałym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym, i w takim też powinien być oddany z powrotem do wypożyczalni.

04Gru 2018

Sprawdzoną flotą w drogę Niezawodność pojazdu to podstawa. Bowiem to od tego, czy samochód jest sprawny zależy to czy dotrzemy do docelowego miejsca na czas. A od jego gabarytów zależy, czy wszyscy będą mogli pojechać. Zapraszamy klientów z Katowic, Tychów oraz innych miejscowości śląska. Naprzeciw potrzebom Na co dzień przeważnie wystarcza nam samochód osobowy, którym […]